המלצות על סיון בן דוד

כתבו המלצה
ערוך תמונת פרופיל
שם פרטי |
שם משפחה |
תאריך החתונה |
דוא"ל |
* כתובת הדוא"ל תישמר במערכת ולא תוצג באתר
תוכן ההמלצה |
* ההמלצה תעלה לאוויר לאחר אישור מערכת וואלה! מזל טוב
המלצתך התקבלה וממתינה לאישור

3 המלצות

 • הזוג שקיבל את ה'טייטל' שכל חתן וכלה רוצים ממליצה על סיון בן דוד
  הזוג שקיבל את ה'טייטל' שכל חתן וכלה רוצים
  11/06/2017
  "בחירת שמלת הכלה הייתה החלק הכי קל בהכנות לחתונה. ידעתי מהרגע הראשון שהמעצבת סיון בן דוד תעצב את שמלות הכלה של..
  "בחירת שמלת הכלה הייתה החלק הכי קל בהכנות לחתונה. ידעתי מהרגע הראשון שהמעצבת סיון בן דוד תעצב את שמלות הכלה שלי. שכן מדובר במעצבת בחסד עליון עם ידי זהב והמון ויצירתיות. נתתי לסיון יד חופשית בכל מה שקשור לעיצוב השמלות שלי סמכתי עליה מהרגע הראשון. היו לי שתי שמלות - השמלה הראשונה הייתה נסיכותית עם נפיחות קלה ואלמנטים מיוחדים של פרחים. שמלת הכלה השנייה הייתה מיוחדת וקלילה, סמכתי על סיוון וזרמתי אתה, התוצאה הייתה שתי שמלות כלה מהממות. לאחר האירוע קיבלתי על השמלות אין סוף מחמאות. מה היה חשוב לך באיפור? "המאפר של היה אסף באבו, סמכתי עליו בעיניים עצומות, נתתי לו יד חופשית והתוצאה הייתה לוק מהמם, שקלע לטעמי באופן מדויק". מה היה חשוב לך בעיצוב השיער?"לא היה מקום להתלבטות שכן ידעתי שמעצב השיער לירז אגם יוציא אותי הכי יפה שרק אפשר ולכן בחרתי בו. סמכתי על לירז, התעוררתי ביום החתונה בלי שמץ של מושג כיצד תראה התסרוקת שלי, הדבר היחיד שידעתי זה שאני נמצאת בידיים טובות לירז עיצב לי שתי תסרוקות והיה אחראי על השיער שלי לאורך כל האירוע. והתוצאה הסופית התעלתה מעל כל הציפיות שלי".היכן קניתם את טבעות הנישואים ואיך הן נראות?"רכשנו את טבעות הנישואים שלנו בחנות התכשיטים 'אליה' באשדוד. בחרנו בטבעות זהות חלוקות ועגולות שעשויות מזהב לבן".
 • קבלו אותו: החתן המקורי של החודש ממליצה על סיון בן דוד
  קבלו אותו: החתן המקורי של החודש
  05/04/2017
  "שמלות הכלה היו החלק הכי קל בהכנות לחתונה, הלכתי לסייל של המעצבת סיון בן דוד והשמלה הראשונה שמדדתי זו השמלה שק..
  "שמלות הכלה היו החלק הכי קל בהכנות לחתונה, הלכתי לסייל של המעצבת סיון בן דוד והשמלה הראשונה שמדדתי זו השמלה שקניתי. השמלה הייתה תפורה עלי בדיוק ולא הייתי צריכה לעשות תיקונים, זאת גם בדיוק השמלה שחלמתי עליה - שמלת גולף עם גב פתוח. היחס היה מאוד אישי אפילו סיון התקשרה אלי לפני האירוע וביקשה שאגיע למדידה לראות שהשמלה עדיין יושבת עליי טוב. את השמלה השניה עיצבתי אצל ליז מרטינז ברמלה, עקבתי אחריה באינסטגרם עוד מהתקופה שהיא הייתה מעצבת רק שמלות ערב ואני מאוד מתחברת ואוהבת את הסגנון שלה. קיבלתי בסטודיו אוירה חמה ומשפחתית, יש לה צוות גדול ומקצועי. השמלה שבחרתי הייתה נוחה וצמודה והתאימה לריקודים".
  ספקים מומלצים נוספים: שמלות כלה | ליז מרטינז
 • לי דיין ממליצה על סיון בן דוד
  לי דיין
  09/06/2016
  "אחי התחתן לפני שנה וחצי והמעצבת סיון בן דוד היא זו שעיצבה לי בגד לחתונה שלו. הייתי כל כך מרוצה ממנה, מהתוצאו..
  "אחי התחתן לפני שנה וחצי והמעצבת סיון בן דוד היא זו שעיצבה לי בגד לחתונה שלו. הייתי כל כך מרוצה ממנה, מהתוצאות ובעיקר מהמחמאות וידעתי שרק ידיה יעצבו לי את שמלות הכלה ליום המאושר בחיי. היא הראשונה שהלכתי אליה והתאהבתי בה אישית".